Папір А3

Фільтр
Показати на сторінку
0 з 0
За цим запитом не знайдено товарів.
Контакти
Зворотній зв'язок

Якщо у Вас залишилися запитання чи побажання, просто залиште свої дані у формі нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Який буває папір А3

Підбір офісних витратних матеріалів впливає на зручність та якість виконуваної роботи. Тому, перш ніж замовити упаковку паперу, потрібно врахувати її характеристики та особливості друкарського обладнання. Важливими є всі деталі майбутньої експлуатації, у тому числі для створення яких документів потрібен товар. Сучасні принтери підтримують кілька форматів аркушів, зокрема А3. Однак у кожного пристрою свої вимоги до розхідників. При виборі товару важливо враховувати такі моменти:

  • Тип друку. Продукція, призначена для лазерних пристроїв, відрізняється за своїми характеристиками від тієї, що використовується для струминного друку;
  • Вологопоглинання. Від цього фактора залежить, наскільки паперова продукція закручуватиметься в процесі друку;
  • Щільність листів. Занадто тонкий папір рветься і замінюється в принтері. Висока щільність не завжди проходить через пристрій, іноді ушкоджуючи деталі;
  • Запиленість. Неякісний матеріал забиває обладнання дрібним пилом, провокуючи поломки.

На ціну паперу А3 впливає її білизна та непрозорість. Занадто світлий матеріал стомлює очі. Не можна використовувати прозору основу для двостороннього друку.

Де купити папір А3 оптом

У магазині Хозка продається паперова продукція, канцтовари, побутова хімія, гігієнічні засоби та багато інших позицій, корисних для побуту та офісу. На сайті є папір А3, купити його можна за пару кліків. Пройдіть реєстрацію, щоб зв'язався персональний менеджер для оперативного оформлення замовлення.

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами по Києву та іншим населеним пунктам України. Можлива доставка поштовими службами або адресним обслуговуванням особистим транспортом компанії. Хозка пропонує дрібний та великий опт для всіх своїх клієнтів. На наших складах завжди є товар, тому вам не доведеться довго чекати на виконання замовлення.

Вартість паперу не містить надбавок за послуги посередника. Наша компанія працює з виробниками, крім додаткових витрат. Товари знаходяться на наших складах, де дотримуються всіх необхідних умов зберігання.

Персональний менеджер підбере листи А3 під ваш запит, запропонує вигідні умови співпраці та індивідуальні знижки. Відповідальний співробітник координуватиме та супроводжуватиме ваше замовлення від стадії формування на складі, до моменту отримання.

Папір А3 ціна в інтернет магазині

Папір А3Ціна за 1 шт