Дезодоранти

Фільтр
Показати на сторінку
0 з 0
За цим запитом не знайдено товарів.
Контакти
Зворотній зв'язок

Якщо у Вас залишилися запитання чи побажання, просто залиште свої дані у формі нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Який купити антиперспірант чи дезодорант?

Засоби для усунення запаху від надмірного потовиділення з'явилися ще в давні часи. Тоді жінки використовували спеціальний склад з ефірних олій, а чоловіки — мішечки з травами.

Але, коли стало зрозуміло, що запах поту виникає через розвиток бактерій, то почали використовувати соду та відвар кори дуба. І тільки в 1888 році в США вперше створили кульковий дезодорант від поту, який схожий на використовуваний зараз.

На ринку представлені різноманітні моделі: головне правильно розставити індивідуальні потреби, щоб вибрати найкращу.

Дезодоранти: основні види та переваги

Виробники випускають засоби від поту з приємними ароматами у різних форматах:

  • кульковий дезодорант — компактний, але довго сохне;
  • сухий дезодорант — легко наноситься і не вимагають очікування, поки висохне, але іноді скочується;
  • дезодорант-спрей — практичний, але швидко витрачається;
  • серветки, щоб швидко прибрати запах поту, але їхня дія нетривала;
  • дезодорант-стік — засіб на натуральній основі — морської солі, трави та інше.

Дезодорант від поту - засіб гігієни, використання якого є обов'язковим для комфортних відчуттів і впевненості в собі.

У чому різниця між антиперспірантом та дезодорантом

Дезодорант жіночий та чоловічий бореться з бактеріями. Може мати у складі кремові добавки, щоб запобігти надлишку поту, а також подарує приємні відчуття під час використання. Гелевий дезодорант особливо рекомендується для чутливої ​​шкіри, оскільки немає етилового спирту у складі. Дезодорант чоловічий відрізняється від жіночого лише запахом.

Тоді як антиперспірант жіночий і для чоловіків запобігають виділенню поту, оскільки у складі є солі алюмінію та цирконію. Вони проникають всередину потових каналів і на якийсь час блокують потовиділення. В результаті навіть при інтенсивних тренуваннях шкіра залишається сухою. Високий рівень ефективності в антиперспірантів тривалої дії.

Антиперспірант чоловічий, як правило, має суворий деревний запах з нотками цитрусової свіжості. Тоді як жіночі часто солодкі квіткові. Склад їх також аналогічний, тому підсумковий вибір залежить від переваг у запахах.

Практично всі засоби мають активний аромат. Але якщо користуйтеся парфумом, краще дезодорант без запаху або антиперспірант без запаху. Тоді не заглушите шлейф парфумів і при цьому отримаєте ефективний засіб проти поту.

В інтернет-магазині Hozka є великий асортимент косметики для догляду за тілом. Тому зможете купити дезодоранти оптом. Доставка виконується у всі точки України.

Дезодоранти ціна в інтернет магазині

ДезодорантиЦіна за 1 шт