Папір А4

Фільтр
Показати на сторінку
0 з 0
За цим запитом не знайдено товарів.
Контакти
Зворотній зв'язок

Якщо у Вас залишилися запитання чи побажання, просто залиште свої дані у формі нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Для чого потрібний офісний папір А4

Глобальні компанії диктують діджиталізацію, проте повністю відмовитися від паперових носіїв не можуть навіть найрозвиненіші з них. Тому бухгалтери та менеджери не забувають купити папір А4 500 аркушів для повсякденної роботи. Целюлозна продукція цього формату використовується для:

  • укладання договорів, юридичної документації;
  • ведення бухгалтерських розрахунків, виставлення рахунків;
  • роздруківки на принтері наукових, студентських та шкільних робіт;
  • оформлення інструкцій тощо

Стандартна паперова продукція А4 80 г/м2 500 аркушів – підходить для чорно-білого друку на більшості пристроїв. Вироби меншої щільності рвуться і заміняються, а товстіші листи можуть пошкодити рухомі елементи друкуючого пристрою. На вартість пачки впливає якість паперу. Хороший лист для двостороннього чорно-білого друку має бути ідеально білим та непрозорим.

Купити офісний папір А4 у магазині Хозка можна для офісів, організацій та навчальних закладів. При цьому надто вибілений папір стомлює очі, тому для об'ємних документів використовують тьмяну продукцію. Набори кольорових листів застосовуються рідше для неофіційного листування, грамот, похвальних листів тощо.

Де купити папір А4 оптом

Купівля витратних матеріалів для великих компаній та установ виявляється складним процесом. У Києві багато варіантів для роздрібної торгівлі, але коли справа доходить до опту, то знайти вигідну пропозицію досить складно. Інтернет-магазин Хозка легко впорається з цією проблемою.

Компанія працює безпосередньо з виробниками паперової продукції. У магазині продаються вироби популярного формату щільністю 80 г/м2, які можна використовувати для чорно-білих роздруківок або ведення записів.

Після реєстрації на сайті кожен клієнт отримує персонального менеджера. Співробітник компанії консультує, який є папір А4, ціна за пачку, чи є опт. Менеджер допомагає з оформленням замовлення та супроводжує його від формування посилки до її отримання.

Наша компанія обслуговує фізичних та юридичних осіб. Чим більше замовлення ви оформите, тим цікавішим буде його ціна. Ми надаємо всі необхідні документи для звітності: рахунки, накладні.

Ви можете замовити будь-яку кількість товару до будь-якого населеного пункту України. Можлива адресна доставка продукції на фірмовому транспорті.

Папір А4 ціна в інтернет магазині

Папір А4Ціна за 1 шт