Фільтр
Показати на сторінку
37 з
37
Таця V35G СтудіопакКод: V35G -1
| Місткість | 885 мл |
|---|
| Розмір | 349*238*23 |
|---|
| Висота | 23 мм |
|---|
| Довжина | 349 мм |
|---|
| Ширина | 238 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
Двосекційний контейнер SPM2L СтудіопакКод: М2L
| Місткість | 520/320 мл |
|---|
| Розмір | 225*180*30 мм |
|---|
| Висота | 30 мм |
|---|
| Довжина | 225 мм |
|---|
| Ширина | 180 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний багатосекційний |
|---|
R74L Контейнер із харчової алюмінієвої фольги СтудіопакКод: R74L
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Студіопак |
|---|
| Місткість | 1300 мл |
|---|
| Розмір | 218х153*55 мм. |
|---|
| Висота | 55 мм |
|---|
| Довжина | 218 мм |
|---|
| Ширина | 153 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
Контейнер харчовий R51LКод: R51L
| Місткість | 1500 мл |
|---|
| Розмір | 249*128*70 мм |
|---|
| Висота | 70 мм |
|---|
| Довжина | 249 мм |
|---|
| Ширина | 128 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
Трисекційний контейнер M6L СтудіопакКод: M6L
| Виробник | СтудіоПак |
|---|
| Місткість | 190/220/160 мл |
|---|
| Розмір | 227*177*30 |
|---|
| Висота | 30 мм |
|---|
| Довжина | 227 мм |
|---|
| Ширина | 177 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний багатосекційний |
|---|
немає у наявності
Кришка SP15L AL-CAR СтудиопакКод: SP15L-1
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Студіопак |
|---|
| Розмір | 94х122 мм |
|---|
| Довжина | 122 мм |
|---|
| Ширина | 94 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Кришка SP15L AL-CAR (100 шт/уп) |
|---|
| Матеріал | Картон ламінований |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Прямокутний контейнер SP24L СтудіопакКод: R24L
| Виробник | СтудіоПак |
|---|
| Місткість | 430 мл |
|---|
| Розмір | 145*120*40 мм |
|---|
| Висота | 40 мм |
|---|
| Довжина | 145 мм |
|---|
| Ширина | 120 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 24, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
немає у наявності
R64L(SP64L) Контейнер з харчової алюмінієвої фольги СтудіопакКод: R64L
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Студіопак |
|---|
| Місткість | 960 мл |
|---|
| Розмір | 218*155*40 |
|---|
| Висота | 40 мм |
|---|
| Довжина | 218 мм |
|---|
| Ширина | 155 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 12, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
немає у наявності
Прямокутний контейнер SP62L СтудіопакКод: R62L
| Виробник | СтудіоПак |
|---|
| Місткість | 900 мл |
|---|
| Розмір | 218*113*53 мм |
|---|
| Висота | 53 мм |
|---|
| Довжина | 218 мм |
|---|
| Ширина | 113 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Для приготування, розігріву, заморожування, сервірування та подачі кулінарних виробів. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Прямокутний |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
Ємності із фольги ціна в інтернет магазині
| Ємності із фольги | Ціна за 1 шт |
|---|
| Кришка PET для контейнера SP88L 50 шт | 269.03 грн |
| Кришка PET для контейнера SP84L | 410.98 грн |
| Кришка картонно-алюмінієва для контейнера SP88L, 185х255 мм, 100 шт | 457.82 грн |
| T20L Контейнер з харчової алюмінієвої фольги 150 шт | 625.04 грн |
| R86L Контейнер з харчової алюмінієвої фольги 50 шт | 1,073.55 грн |
| Контейнер з харчової алюмінієвої фольги 100 шт | 1,278.42 грн |
| Таця V35G Студіопак | 301.31 грн |
| Кришка SP24L AL-CAR Студіопак | 147.35 грн |
| Кришка SP24L h=20 Студіопак | 220.18 грн |
| Кришка SP64L AL-CAR Студіопак | 271.98 грн |