До складу рідини для миття посуду входять спеціальні компоненти, що нейтралізують дію хімічних сполук на людину та довкілля, тому якісний засіб для миття посуду є ефективним та безпечним.
Мийні засоби для посуду
Якісний миючий засіб легко розчиняє найстійкіші забруднення та жир. На ринку побутової хімії можна купити різні види:
- універсальні;
- для миття дитячого посуду;
- дезінфікуючі.
Підприємствам громадського харчування є сенс купувати побутову хімію оптом, у цьому випадку ціна буде набагато нижчою. Також вигідно купити миючий засіб для посуду у великій дозі.
Чим відрізняються миючі для посуду
Головна відмінність очищувальних складів для посуду – це їх компоненти. Миючі засоби містять декілька основних хімічних сполук, які можна розділити на групи:
- ПАРи – поверхнево-активні речовини, що відповідають за піноутворення та видалення забруднень. Найчастіше вони становлять основну частину формули миючого для посуду. ПАР є найагресивнішими компонентами, тому алергікам рекомендують побутову хімію з ПАР нижче 5%. Розрізняють три види речовин, кожна з яких діє на певний тип забруднень;
- загусники – роблять миючі засоби для посуду в'язкими та економічними, продовжують термін придатності;
- ензими – спеціальні ферменти, які розчиняють жир навіть у холодній воді;
- антибактеріальні речовини – знищують шкідливі організми на посуді;
- екстракти мастил – додаються до засобів відповідальними виробниками для пом'якшення та догляду за шкірою рук;
- антиресорбенти – добавка, яка не дає бруду приклеїтись назад на поверхню посуду під час миття;
- стабілізатори та консерванти – збільшують термін використання fairy та інших миючих;
- барвники та ароматизатори – роблять очищуючий засіб привабливим для покупця.
Цілком натуральні компоненти використовуються вкрай рідко. Спеціально створені синтетичні з'єднання в засобах для посуду краще справляються із забрудненнями різних видів. Швидке та якісне миття посуду особливо актуальне для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування, куди купують щонайменше 5 літрів побутової хімії. Працівникам кухні складно очищати гори посуду содою, лимонною кислотою чи гірчицею.
Щоб купити миючий засіб для посуду, перевірте його призначення. Побутова хімія для посудомийних машин містить агресивніші компоненти, оскільки не призначена для контакту зі шкірою людини. У товарах для ручного миття відсутні абразивні речовини, і додані поживні сполуки, які обволікають шкірні покриви тонкою захисною плівкою.
Купуємо засіб для миття посуду
При виборі засобу для посуду потрібно відштовхуватися від кількох факторів:
- склад;
- консистенція;
- марка;
- ціна;
- обсяг.
Для алергіків та власників чутливої шкіри краще купити миючий засіб без фосфатів. Перед замовленням уважно прочитайте склад. Трави та інші природні компоненти дбайливо взаємодіють зі шкірою, тоді як сильнодіючі хімічні сполуки швидше та якісніше видаляють сильні забруднення. Купуючи агресивний миючий засіб для посуду, візьміть пару захисних рукавичок.
Засоби відрізняються кольором, ароматом та консистенцією. Рідкі миючі витрачаються швидше. Гелеподібні, як фейрі, добре піняться і економно витрачаються. Низькі ціни від невідомих виробників не гарантують якість та безпеку. Далекоглядніше купити миючі засоби для посуду від перевіреного бренду в оптовій упаковці. Це допоможе якісно вимити посуд та заощадити.
Для закладів громадського харчування вигідніше брати миючий засіб для посуду 5л. Великий обсяг заощаджує гроші, витрачені на виготовлення тари. Крім каністр та баклажок є пляшки на 1 л і 500 мл, які відпускаються по кілька штук у коробці. Докладніше про комплектацію написано в описі товару.
Магази госптоварів Хозка обслуговує домашні господарства та бізнес по всій Україні. Продаємо товари надійних виробників без націнок. Реалізуємо великий та дрібний гурт для дому, кафе, ресторану або готелю. Пересилаємо товари до будь-якого населеного пункту країни, надаємо рахунки та накладні для юридичних осіб.