
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Нояк |
| Місткість | 10 мл |
| Колір | Білий |
| Кількість у ящику | 300, шт. |
| Призначення | Шампунь |
Шампунь 10 мл.
Одноразовий шампунь в упаковці. Призначений для готелів, готелів, хостелів, санаторіїв, спа-центрів тощо.

| Колір | Білий |
|---|---|
| Розмір | 33*33 |
| Кількість шарів | 1 |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Кількість у ящику | 18, шт. |
| Призначення | Барні |
| Матеріал | Папір |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 65 м |
| Розмір | D-95 / H-90 |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Кількість у ящику | 48, шт. |
| Матеріал | Макулатурна |
| Тип | Рулон без гільзи |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Розмір | 17*17 |
| Кількість в упаковці | 2000, шт. |
| Матеріал | Папір |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 80, шт. |
| Кількість у ящику | 24, шт. |
| Призначення | Косметичні |
| Матеріал | Папір |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Сан Клін |
| Місткість | 750 мл |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Призначення | Засіб для чищення |
| Тип | Рідина |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | ТЕЗИ |
| Місткість | 1,0 л |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Призначення | Засіб для чищення |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розмір | 45 см, 60 м |
| Кількість у ящику | 60, шт. |
| Тип | Рулон |
| Властивості | 120г/м2 |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Сан Клін |
| Місткість | 5 кг |
| Кількість у ящику | 1, шт. |
| Призначення | Засіб для чищення |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Сан Клін |
| Місткість | 750 мл |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Призначення | Засіб для чищення |
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розмір | D-190 / d-60/ H-100 |
| Кількість шарів | 2 |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Рулон на гільзі |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Papero |
| Місткість | 160 аркушів |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 160, шт. |
| Кількість у ящику | 20, шт. |
| Тип | V-складення |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розмір | 60 м |
| Ширина | 45 см |
| Кількість у ящику | 300 м, шт. |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | Рулон |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | SoffiPRO |
| Місткість | 1130 отр |
| Колір | Білий |
| Розмір | D-190 / d-60/ H-93 |
| Кількість шарів | 2 |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Призначення | Папір туалетний SoffiPRO 2-шари (130м) D-190 |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Рулон на гільзі |

| Виробник | Unilever |
|---|---|
| Бренд | Domestos |
| Місткість | 1000 мл |
| Кількість у ящику | 12/16, шт. |
| Призначення | Для унітазу |
| Тип | Гель |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Soffione |
| Місткість | 55 м |
| Колір | Білий |
| Розмір | D-155 / d-60 / H - 225 |
| Кількість шарів | 3 |
| Кількість в упаковці | 1, шт. |
| Кількість у ящику | 6, шт. |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Рулон на гільзі |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Clean Up |
| Місткість | 200 листів |
| Колір | Білий |
| Кількість шарів | 2 |
| Кількість в упаковці | 200, шт. |
| Кількість у ящику | 20, шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Z-складення |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Five |
| Місткість | 70 гр |
| Кількість у ящику | 1, шт. |
| Призначення | Для очищення водостічних труб |
| Властивості | Гранули |

| Виробник | Johnson |
|---|---|
| Бренд | Mr Muscle |
| Місткість | 500 мл |
| Кількість у ящику | 12, шт. |
| Призначення | Миття скла |
| Тип | Рідина |
| Властивості | З роспилювачем |
