
| Місткість | 50 мл |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | PRO service |
| Розмір | 213*150*20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Призначення | Кришка прозора |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 500, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 750 мл |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий |

| Місткість | 100 мл |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1600 мл |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Розмір | 220х140х73 |
| Кількість в упаковці | 500, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Розмір | 120*120*93 |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Кількість у ящику | 800, шт. |
| Матеріал | Паперовий |

| Колір | Коричневий |
|---|---|
| Розмір | 170х170 |
| Кількість в упаковці | 500, шт. |
| Матеріал | Паперовий |
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 1000 мл |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий, Ламінат |
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 400, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 1300 мл |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий, Ламінат |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Розмір | 270х110х47 |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Картон |
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Розмір | 140х110х55 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий, Ламінат |
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Розмір | 200х140х60 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Ламінат |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 650 мл |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | 170х120х50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий, Ламінат |
| Колір | Прозорий |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 200, шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 750 мл |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Матеріал | Паперовий, Ламінат |

| Колір | Коричневий |
|---|---|
| Розмір | 160мм х 170мм |
| Матеріал | Паперовий |
