
| Розмір | 215*145 |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Паперовий |
Тарілка Човник крафт ЕКО лам 215*145 100 шт/уп.

| Місткість | 340 мл |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Кількість у ящику | 40, шт. |
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
| Матеріал | Паперовий |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 200, шт. |
| Кількість у ящику | 25, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Кількість у ящику | 32, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Місткість | 250 мл |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Кількість у ящику | 48, шт. |
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
| Матеріал | Паперовий |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Паперовий |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Бренд | Преміум |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Кількість у ящику | 40, шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 110 мл |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Кількість у ящику | 70, шт. |
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
| Матеріал | Паперовий |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Розмір | 95 |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Кількість у ящику | 50, шт. |
| Призначення | Кришки пластикові для одноразових склянок |
| Матеріал | Пластик |

| Колір | Коричневий |
|---|---|
| Розмір | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Дерево |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Розмір | 20 см |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Бамбук |

| Колір | Чорний |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Кількість у ящику | 32, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Властивості | Набор |

| Колір | Білий |
|---|---|
| Розмір | 79 |
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
| Кількість у ящику | 50, шт. |
| Призначення | Кришки пластикові для одноразових склянок |
| Матеріал | Пластик |

| Виробник | Україна |
|---|---|
| Місткість | 4 склянки |
| Колір | Коричневий |
| Кількість у ящику | 100, шт. |
| Призначення | Тримач |
| Матеріал | Картон |

| Місткість | 1 кг |
|---|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
| Призначення | Цукор у стиках 1 кг |
