Фільтр
Показати на сторінку
40 з
94
Папір туалетний SoffiPRO 2-шари 130м D-190Код: 17249
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | SoffiPRO |
|---|
| Місткість | 1130 отр |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Розмір | D-190 / d-60/ H-93 |
|---|
| Кількість шарів | 2 |
|---|
| Кількість у ящику | 12, шт. |
|---|
| Призначення | Папір туалетний SoffiPRO 2-шари (130м) D-190 |
|---|
| Матеріал | Целюлоза |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
Рушник паперовий Джамбо 100 м з відривомКод: 60060
| Виробник | Україна |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Розмір | D-185 / d-50 / H - 190 |
|---|
| Кількість шарів | 2 |
|---|
| Кількість в упаковці | 1, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 6, шт. |
|---|
| Матеріал | Целюлоза |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
Рушник паперовий 2-шар 120 м з відривомКод: 60062
| Виробник | Україна |
|---|
| Місткість | 120 м |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Розмір | D-190 / d-50 / H - 210 |
|---|
| Кількість шарів | 2 |
|---|
| Кількість у ящику | 6, шт. |
|---|
| Призначення | Рушник паперовий 2-шар 120 м з відривом |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
Папір туалетний SoffiPRO 3-шари 17м 16штКод: 17237
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | SoffiPRO |
|---|
| Місткість | 150 відривів |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Розмір | 17 м D-105 / d-45/ H-100 |
|---|
| Кількість шарів | 3 |
|---|
| Кількість в упаковці | 16, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 48, шт. |
|---|
| Матеріал | Целюлоза |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 штКод: 20012
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 115*120 см |
|---|
| Довжина | 120 см |
|---|
| Ширина | 115 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 21 мкм |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 шт міцніКод: 20013
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 90*115 см |
|---|
| Довжина | 115 см |
|---|
| Ширина | 90 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 24 мкм |
|---|
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 160 л 10 шт червоніКод: 20155
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Червоний |
|---|
| Розмір | 87*120 см |
|---|
| Довжина | 120 см |
|---|
| Ширина | 87 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 20 мкм |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 240 л 10 штКод: 14016
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 240 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 90*125 см |
|---|
| Довжина | 125 см |
|---|
| Ширина | 90 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 32 мкм |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Папір туалетний Jambo-Luxe сірий макулатурна 90 мКод: 60021-1
| Виробник | Україна |
|---|
| Місткість | 90 м |
|---|
| Колір | Сірий |
|---|
| Розмір | D - 150, d - 60, H - 95 |
|---|
| Кількість шарів | 1 |
|---|
| Кількість у ящику | 12, шт. |
|---|
| Призначення | Папір туалетний Jambo-Luxe сірий мак (90м) |
|---|
| Матеріал | Макулатурна |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Папір туалетний Jambo HoReCaКод: 60067
| Виробник | Україна |
|---|
| Місткість | 50 м |
|---|
| Розмір | D-140/ d-60/ H-90 |
|---|
| Кількість шарів | 2 |
|---|
| Кількість у ящику | 12, шт. |
|---|
| Матеріал | Целюлоза |
|---|
| Тип | Рулон на гільзі |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Все для вбиральні ціна в інтернет магазині
| Все для вбиральні | Ціна за 1 шт |
|---|
| Змінний балон Sky Гірські вершини 260 мл | 94.82 грн |
| Папір туалетний SoffiPRO 2-шари 130м D-190 | 95.40 грн |
| Змінний балон Sky Тропічна примха 260 мл. | 103.67 грн |
| Рушник паперовий 2 шари 75 м з відривом | 137.28 грн |
| Диски чистоти для унітаза Туалетне Каченя | 141.72 грн |
| Вафельний рушник 45*75 см білий 4 шт | 149.16 грн |
| Domestos 1000 мл в асортименті | 149.50 грн |
| Рушник паперовий Джамбо 100 м з відривом | 155.47 грн |
| Змінний блок АIR WICK 250 мл | 177.46 грн |
| Диски чистоти для туалетів в дозаторі Туалетне Каченя | 199.39 грн |