Фільтр
Показати на сторінку
40 з
190
Фартух ПоліетіленовийКод: 10110
| Колір | Прозорий |
|---|
| Розмір | 85*115 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 шт міцніКод: 20013
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 90*115 см |
|---|
| Довжина | 115 см |
|---|
| Ширина | 90 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 24 мкм |
|---|
немає у наявності
Мішки для сміття CleanUp 160 л 10 шт червоніКод: 20155
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Червоний |
|---|
| Розмір | 87*120 см |
|---|
| Довжина | 120 см |
|---|
| Ширина | 87 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 20 мкм |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Рукавички гумові розмір 6 (S)Код: 18010
| Виробник | Китай |
|---|
| Колір | Жовтий |
|---|
| Розмір | S |
|---|
| Кількість в упаковці | 12, шт. |
|---|
| Призначення | Захист рук від інфекції та агресивного середовища. |
|---|
| Матеріал | Гума |
|---|
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
немає у наявності
Товари для кухні ціна в інтернет магазині
| Товари для кухні | Ціна за 1 шт |
|---|
| Рукавички SFM одноразові нітрилові S 100 шт | 245.56 грн |
| Фартух Поліетіленовий | 272.45 грн |
| Тарілка 20,5 см 100 штук в упаковці біла | 283.64 грн |
| Містер КЛІНЕР засіб для видалення жиру Сан Клін 5 кг | 556.99 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 120 л 20 шт жовті | 67.51 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 120 л 20 шт зелений | 65.55 грн |
| Серветка мікрофібра Сlean Up універс помаранчева 30х30 см 5шт | 104.74 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 шт міцні | 93.15 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 160 л 10 шт червоні | 60.07 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 60 л 50 шт червоні | 50.44 грн |