Фільтр
Показати на сторінку
40 з
172
Ніж білий (100 шт)Код: 15017
| Виробник | Україна |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Матеріал | Пластик |
|---|
Склянка Е 250 мл паперова кольороваКод: 14156
| Місткість | 250 мл |
|---|
| Колір | Кольоровий |
|---|
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 48, шт. |
|---|
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
|---|
| Матеріал | Паперовий |
|---|
Цукор у стиках 1 кгКод: 20090
| Місткість | 1 кг |
|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
|---|
| Призначення | Цукор у стиках 1 кг |
|---|
Фольга 30 смКод: 13013
| Колір | Срібло |
|---|
| Довжина | 30 м |
|---|
| Ширина | 30 см |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Харчова |
|---|
Фольга 30 смКод: 13193
| Колір | Срібло |
|---|
| Ширина | 30 см |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Харчова |
|---|
Фольга 30 см SuperКод: 13193-1
| Бренд | Super |
|---|
| Колір | Срібло |
|---|
| Ширина | 30 см |
|---|
| Кількість у ящику | 16, шт. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Харчова |
|---|
Фольга 45 см SuperКод: 13194-1
| Бренд | Super |
|---|
| Колір | Срібло |
|---|
| Ширина | 45 мм |
|---|
| Кількість у ящику | 12, шт. |
|---|
| Матеріал | Фольга алюмінієва |
|---|
| Тип | Харчова |
|---|
немає у наявності
Все для фастфуду ціна в інтернет магазині
| Все для фастфуду | Ціна за 1 шт |
|---|
| Ніж білий (100 шт) | 85.34 грн |
| Пакети 27+14х50 см Дякую 100 шт | 86.69 грн |
| Ложка столова 100штук в упаковці чорна | 88.02 грн |
| Ложка столова 100 шт/уп біла Швидкоff | 89.73 грн |
| Склянка Е 250 мл паперова кольорова | 94.70 грн |
| Склянка Е 250 мл паперова 50 шт/уп біла | 95.76 грн |
| Пакет с замком 15*20 см 100 шт | 100.10 грн |
| Серветка 24х24 2 шари біла 200 шт | 101.31 грн |
| Ложка д/кави 200шт біла | 101.90 грн |
| Цукор у стиках 1 кг | 101.92 грн |