Фільтр
Показати на сторінку
40 з
172
Мішки для сміття CleanUp 120 л 25 шт міцніКод: 20011
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 120 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 70*105 см |
|---|
| Довжина | 105 см |
|---|
| Ширина | 70 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 25, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 20 мкм |
|---|
Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 штКод: 20012
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 160 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 115*120 см |
|---|
| Довжина | 120 см |
|---|
| Ширина | 115 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 21 мкм |
|---|
Мішки для сміття CleanUp 240 л 10 штКод: 14016
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 240 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 90*125 см |
|---|
| Довжина | 125 см |
|---|
| Ширина | 90 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 10, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 10, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 32 мкм |
|---|
Мішки для сміття CleanUp 35 л/50 шт чорніКод: 14019
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 35 л |
|---|
| Колір | Чорний |
|---|
| Розмір | 45*55 см |
|---|
| Довжина | 162 |
|---|
| Ширина | 45 мм |
|---|
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 50, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 7 мкм |
|---|
Мішки для сміття CleanUp 60 л/50 штКод: 20015
| Виробник | Україна |
|---|
| Бренд | Clean Up |
|---|
| Місткість | 60 л |
|---|
| Розмір | 60*70 см |
|---|
| Довжина | 70 см |
|---|
| Ширина | 60 см |
|---|
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 20, шт. |
|---|
| Призначення | Зберігання сміття |
|---|
| Матеріал | Поліетилен |
|---|
| Властивості | 8 мкм |
|---|
Тримач для двох склянокКод: 15224
| Місткість | 2 склянки |
|---|
| Колір | Коричневий |
|---|
| Кількість в упаковці | 140, шт. |
|---|
| Призначення | Тримач |
|---|
| Матеріал | Картон |
|---|
Тримач для чьотирьох склянокКод: 15307
| Виробник | Україна |
|---|
| Місткість | 4 склянки |
|---|
| Колір | Коричневий |
|---|
| Кількість у ящику | 100, шт. |
|---|
| Призначення | Тримач |
|---|
| Матеріал | Картон |
|---|
Склянка Е 110 мл паперова білаКод: 14152
| Місткість | 110 мл |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 70, шт. |
|---|
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
|---|
| Матеріал | Паперовий |
|---|
Виделка 100 шт/уп білаКод: 15022
| Виробник | Україна |
|---|
| Колір | Білий |
|---|
| Кількість в упаковці | 100, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 40, шт. |
|---|
| Матеріал | Пластик |
|---|
Склянка Е 175 мл паперова кольороваКод: 14155
| Місткість | 175 мл |
|---|
| Колір | Кольоровий |
|---|
| Кількість в упаковці | 50, шт. |
|---|
| Кількість у ящику | 56, шт. |
|---|
| Призначення | Склянка одноразова паперова |
|---|
| Матеріал | Паперовий |
|---|
Все для фастфуду ціна в інтернет магазині
| Все для фастфуду | Ціна за 1 шт |
|---|
| Мішки для сміття CleanUp 120 л 25 шт міцні | 103.69 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 160 л/10 шт | 70.61 грн |
| Моршинська 0,33 л (скло) слабогазована 12 штук | 40.51 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 240 л 10 шт | 105.00 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 35 л/50 шт чорні | 33.57 грн |
| Мішки для сміття CleanUp 60 л/50 шт | 86.06 грн |
| Термопояс капхолдер для склянки із замком | 1.57 грн |
| Виделка одноразова чорна преміум в індивідуальній упаковці | 3.64 грн |
| Тримач для двох склянок | 4.43 грн |
| Набір (вилка/ніж/ложка/зубочистка/серветка) одноразовий білий | 5.47 грн |